Tag Archives: si te mbajme trupin ne forme

Dieta E Jennifer Aniston Dhe Sekretet E Saj Te Bukurise

November 24, 2012

0 Comments

Dieta E Jennifer Aniston Dhe Sekretet E Saj Te Bukurise

Keni menduar ndonjehere se si Jennifer Aniston eshte ne nje forme te shkelqyer edhe ne moshen 43-vjecare? Aktorja e njohur vecanerisht nga seriali “Friends”, zbulon sekretet e saj te bukurise. Ajo eshte 1.65cm e gjate dhe peshon vetem 53kg. Kjo fale nje stili jetese te shendetshem, nje diete te ekuilibruar dhe aktivitetit fizik.   Dieta […]

Continue reading...

20 Keshilla Per Te Qene Ne Forme Gjate Sezonit Te Veres

July 18, 2012

1 Comment

20 Keshilla Per Te Qene Ne Forme Gjate Sezonit Te Veres

Ne pergjithesi rreth 95% e njerezve edhe pse kryejne rregullisht aktivitet fizik, edhe pse bejne kujdes ne ate cfare hane, perseri nuk jane te kenaqur me peshen dhe formen e tyre fizike. Te shpetosh njehere e pergjithmone nga dhjami i tepert kerkon DISIPLINE. Duhet te jeni rigoroze ne dieten tuaj dhe kembengules ne aktivitetin fizik, […]

Continue reading...
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.