Naten E Kaluar Keni Pire Cfare Ju Ka Dale Perpara? Ja Disa Ushqime Qe Do Ju Ndihmojne Te Kaloni Dehjen

Keni festuar cmendurisht dhe keni pire pafund me shoqerine. Duhet te egzistoje me patjeter dicka qe lehteson dhimbjen e kokes, ndjesine e te perzierit,te vjellat dhe te ndjerit keq mbas dehjes. Kerkimet shkencore ne kete fushe lene per te deshiruar dhe ende nuk ka nje zgjidhje per te gjithe problemet qe shkaktojne pijet alkolike. Heren … Read more