Dieta E Jennifer Aniston Dhe Sekretet E Saj Te Bukurise

dieta e jennifer aniston

Keni menduar ndonjehere se si Jennifer Aniston eshte ne nje forme te shkelqyer edhe ne moshen 43-vjecare? Aktorja e njohur vecanerisht nga seriali “Friends”, zbulon sekretet e saj te bukurise. Ajo eshte 1.65cm e gjate dhe peshon vetem 53kg. Kjo fale nje stili jetese te shendetshem, nje diete te ekuilibruar dhe aktivitetit fizik.   Dieta … Read more

Guida E Renies Nga Pesha Per Te Gjithe Ata Qe Jane Konfuze

diete

Ha kete, mos ha kete, dieta atkins, dieta dukan, prova bikini etj.Te gjitha keto shpesh shkaktojne vetem konfuzion. Me poshte do te gjeni pergjigje per disa nga pyetjet me te rendesishme qe lindin perpara se te filloni dieten per tu dobesuar apo per te mbajtur trupin ne peshen aktuale pa u shendoshur. Renie ne peshe … Read more